im. Laureatów Nagrody Nobla

Samuel Nascimento w Gimnazjum 63

Współpraca z Uczelniami i aktywizacja zawodowa

Logowanie

We wtorek 31.06.2016 r. o godz. 17.30 w Gimnazjum nr 63 odbędzie się mecz piłki siatkowej

Absolwenci – Uczniowie.

Zapraszam wszystkich chętnych do sportowej rywalizacji oraz kibicowania.

ze sportowym pozdrowieniem,

Agnieszka Kubaczyk

Dnia 11 maja w Gimnazjum nr  65 odbył się finał II Międzyszkolnego Konkursu Języka Hiszpańskiego. Uczniowie z całego województwa, w liczbie 150, przez dwa dni zmagali się z zadaniami z zakresu gramatyki i leksyki jednego z najpiękniejszych języków romańskich J  Na etapie ustnym  śmiałkowie musieli wykazać się również znajomością geografii, historii i kultury.

Miło nam poinformować , że 15 miejsce w województwie zajęła uczennica klasy 2b

Alicja Melanowicz

Serdecznie gratulujemy !

przygotowała p.Anna Wilk

"1050 lat w jeden dzień"

Pod koniec kwietnia uczniowie klasy I B wybrali się do Bramy Poznania ICHOT ( Ineraktywnego Centrum Historii Ostrowa Tumskiego), aby poznać historię chrztu Polski oraz  historię Ostrowa Tumskiego  - miejsca związanego z początkiem polskiego państwa i dziejami naszego miasta. Pamiętając o 1050 rocznicy chrztu Polski uczniowie obejrzeli okolicznościową ekspozycję, która za pomocą  światła i barw opowiada historię przyjęcia chrztu. Barwy zmieniają się w rytm kolejnych epok i tworzą niezwykły nastrój opowieści o Ostrowie Tumskim.

Wszystkim bardzo się podobało.

.

przygotowała p.R.Grys-Matecka