Gimnazjum 63 - tu warto się uczyć

Ferie 2015
w Gimnazjum 63

Współpraca z Uczelniami

Zajęcia cykliczne dla uczniów szkół podstawowych

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas szóstych szkół podstawowych na cykliczne zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego.

• język angielski rozpocznie się od 7 listopada (piątek) godz. 15.00
  • język hiszpański rozpocznie się od 19 listopada (środa) godz. 15.25

Make a Step -międzynarodowy projekt językowy

Tuż przed świętami, już po raz trzeci, gościliśmy wolontariuszy organizacji AIESEC. Tym razem przyjechali do nas studenci z czterech różnych kontynentów! Zajęcia z nimi to przede wszystkim umożliwienie naszym uczniom nauki języka angielskiego w praktyce, poznawanie obcych kultur (Meksyk, Włochy, Singapur, Australia) oraz propagowanie tolerancji dla innych narodowości. Zajęciom towarzyszyła dobra zabawa, co niewątpliwie ułatwiało przełamywanie bariery językowej.

koordynatorki projektu:Aleksandra Stuleblak-Banacka, Małgorzata Jędruś

Czytaj więcej...

PAULINA DOMŻAŁ

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego