Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Gimnazjum 63 - tu warto się uczyć

Gimnazjum nr 63

im. Laureatów Nagrody Nobla

Współpraca z Uczelniami

 

Zajęcia cykliczne dla uczniów szkół podstawowych

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas szóstych szkół podstawowych na cykliczne zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego. 

  • język angielski rozpocznie się od 7 listopada (piątek) godz. 15.00
  • język hiszpański rozpocznie się od 19 listopada (środa) godz. 15.25

Logowanie

Dnia 18 maja 2015 roku dwóch naszych uczniów, Bartosz Jakubowski i Kacper Przybylak z klasy 2B, uczestniczyło w Wojewódzkim Konkursie Geograficznym "Obieżyświat" organizowanym na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM w Poznaniu.Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowania światem oraz doskonalenie umiejętności geograficznych.

 
Hasło tegorocznej edycji konkursu brzmi:"Piękna nasza Polska cała". 
 
Nasze gimnazjum  znalazło się w gronie 32 najlepszych szkół Wielkopolski. Uczniom życzymy dalszych sukcesów!
               
 Przygotował: Łukasz Szwarc, nauczyciel geografii

Uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w warsztatach artystycznych organizowanych na Placu Wolności przez zaprzyjaźniony Uniwersytet Artystyczny.

Kreatywność to kluczowe hasło współczesnego świata. To cecha, którą  należy pielęgnować każdego dnia przez całe życie, by uciec od schematu i rutyny.

W czasie warsztatów uczniowie mieli okazję wykonać różne przedmioty, makiety, instalacje z materiałów, które wyrzucamy. Kreatywności nie brakuje im na co dzień, więc z  zadaniami artystycznymi poradzili sobie bez problemu. Wszyscy bawili się doskonale.

        
          

Czytaj więcej...