Gimnazjum 63 - tu warto się uczyć

im. Laureatów Nagrody Nobla

Współpraca z Uczelniami

Zajęcia cykliczne dla uczniów szkół podstawowych

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas szóstych szkół podstawowych na cykliczne zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego.

• język angielski rozpocznie się od 7 listopada (piątek) godz. 15.00
  • język hiszpański rozpocznie się od 19 listopada (środa) godz. 15.25

Logowanie

Dnia 18 maja 2015 roku dwóch naszych uczniów, Bartosz Jakubowski i Kacper Przybylak z klasy 2B, uczestniczyło w Wojewódzkim Konkursie Geograficznym "Obieżyświat" organizowanym na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych UAM w Poznaniu.Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowania światem oraz doskonalenie umiejętności geograficznych.

Hasło tegorocznej edycji konkursu brzmi:"Piękna nasza Polska cała".

Nasze gimnazjum  znalazło się w gronie 32 najlepszych szkół Wielkopolski. Uczniom życzymy dalszych sukcesów!

Przygotował: Łukasz Szwarc, nauczyciel geografii

Uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w warsztatach artystycznych organizowanych na Placu Wolności przez zaprzyjaźniony Uniwersytet Artystyczny.

Kreatywność to kluczowe hasło współczesnego świata. To cecha, którą  należy pielęgnować każdego dnia przez całe życie, by uciec od schematu i rutyny.

W czasie warsztatów uczniowie mieli okazję wykonać różne przedmioty, makiety, instalacje z materiałów, które wyrzucamy. Kreatywności nie brakuje im na co dzień, więc z  zadaniami artystycznymi poradzili sobie bez problemu. Wszyscy bawili się doskonale.

Czytaj więcej...