Gimnazjum 63 - tu warto się uczyć

Szóstoklasisto!!

Oferta edukacyjna 2015/2016

Współpraca z Uczelniami

Zajęcia cykliczne dla uczniów szkół podstawowych

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas szóstych szkół podstawowych na cykliczne zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego.

• język angielski rozpocznie się od 7 listopada (piątek) godz. 15.00
  • język hiszpański rozpocznie się od 19 listopada (środa) godz. 15.25

DRZWI OTWARTE

Odbyły się 6 marca o godz. 17.00. W części oficjalnej  rodzice oraz kandydaci mogli wysłuchać faktów  i opinii na temat naszej szkoły z ust  dyrektora,  mamy absolwentów i starszego sierżanta  policji. Przekazano także informacje o nowo tworzonej klasie kreatorów społecznych, której patronat objęła  właśnie Komenda Miejska Policji.

Szkolny kabaret na wesoło przedstawił trzy lata życia gimnazjalisty. W części nieoficjalnej  zaprosiliśmy do zwiedzania szkoły.Na przyszłych uczniów i ich rodziców czekali nauczyciele oraz gimnazjaliści. W klasach odbywały się warsztaty: naukowe, artystyczne, językowe, kulinarne.  A w  sali gimnastycznej można było włączyć się do gry.

Cieszy nas ogromna frekwencja, zapraszamy na kolejne

DRZWI OTWARTE

17 kwietnia o godz. 17.00.

Budki dla  ptaków z Parku Sołackiego

Nasi uczniowie wzięli udział w niezwykłym projekcie. W związku z tym,iż w parkach miejskich jest mało miejsc do gniazdowania i naturalnego rozrodu ptaków,zorganizowano akcję zawieszania budek dla ptaków w Parku Sołackim. Aktywnie w działania włączyli się także gimnazjaliści.Niektórzy własnoręcznie umocowali budkę na drzewie.Teraz zadaniem uczniów będzie stworzenie dokumentacji (notatki,zdjęcia) z obserwacji miejsc gniazdowania.

Zapraszamy rodziców 12.03.2015r. (czwartek) o godz.17.30

na indywidualne spotkania z nauczycielami.